-20%

Monitor HP 22 Pro Display P223 X7R61AA PK

17.590 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 21.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor HP 22 Pro Display P223 X7R61AA PK
Ne Stok
+
Marka:
Hp
Modeli:
P223 X7R61AA
Madhesi Ekrani:
21.5''
Teknologji Ekrani:
LED Anti-Glare
Rezolucion Ekrani:
Full HD 1920 x 1080
Kontrasti Dinamik:
5000000 : 1
Kend Shikimi:
178 grade
Kohe Reagimi:
5ms
Ngjyra:
Black
Porta:
DisplayPort, VGA
Garancia:
12 Muaj

Monitor HP 22 Pro Display P223 X7R61AA Perjetoni ndjesine dhe gjallerine e ngjyrave me monitorin e HP qe fale dizajnit ju jep komoditetin qe kerkoni.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit