-32%

Monitor AOC LED 19.5 E2070SWN PK

12.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 18.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Monitor AOC LED 19.5 E2070SWN PK
Nuk ka Gjendje
Marka:
AOC
Modeli:
E2070SWN
Madhesi Ekrani:
19.5''
Teknologji Ekrani:
LED Anti-Glare
Rezolucion Ekrani:
HD 1600x900
Kontrasti Dinamik:
10000000:1
Kend Shikimi:
90/50 grade
Kohe Reagimi:
5ms
Ngjyra:
Black
Porta:
VGA
Garancia:
12 Muaj

Monitor AOC LED 19.5 E2070SWN Ekrani me rezolucion me te larte se HD ju mundeson nje pamje me te mire dhe cilesi me te larte . Ideal dhe praktik per perdrim shtepie ose zyre.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit