Shtrydhese frutash Hurom GI-SBE08 Silver

49.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Shtrydhese frutash Hurom GI-SBE08 Silver
WSSHFHURGISBE08S
Ne Stok
+
Marka:
Hurom
Modeli:
GI-SBE08
Fuqia:
150 W
Kapaciteti:
1 L
Garancia:
24 Muaj

  • Me shptypje, 100% leng natyral,
  • 63RPM qe ben te mundur ruajtjen e Vitaminave, Enzimave, Fibrave,
  • Nuk shkakton oksidim,
  • Funksion 3 ne 1: Lengje, coptim dhe forma te ndryshme brumi.

Seti Hurom+Samsung

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit