Shtrydhese agrumesh Philips HR2738/00

2.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Shtrydhese agrumesh Philips HR2738/00
WSSHAPHIHR273800
Nuk ka Gjendje
Marka:
Philips
Modeli:
HR2738/00
Funksioni:
Shtrydhje
Fuqia:
25 W
Kapaciteti:
0.5 L
Garancia:
24 Muaj
  • Koke universale per agrume te medha dhe te vogla
  • Ndezje automatike
  • Lehtesisht e lashme

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit