Ekspres DeLonghi ESAM2600

59.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Ekspres DeLonghi ESAM2600
WSEKSDELESAM2600
Ne Stok
+
Marka:
DeLonghi
Modeli:
ESAM2600
Funksioni:
Kafe Ekspres / bluarje
Fuqi:
1450 W
Kontrolli:
Automatik
Presioni pompes:
15 Bar
Kapaciteti:
200 gr
Garancia:
24 Muaj
  • Me kafe te bluar dhe kokerr
  • Mulli bluarje me 13 nivele
  • Sistem Vetpastrimi
  • Sistem kapucino
  • Sistem vetpastrimi
  • Rregullator avulli
  • Funksion ngrohje filxhanesh
  • Buton on/off

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit