-25%

Ekspres Delonghi ECAM22.110.B

50.250 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 66.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Ekspres Delonghi ECAM22.110.B
Ask a question
WSEKSDELECAM22110B
Ne Stok
+
Marka:
DeLonghi
Modeli:
ECAM22.110.B
Funksioni:
Kafe Ekspres / bluarje
Fuqi:
1450 W
Kontrolli:
Automatik
Presioni pompes:
15 Bar
Kapaciteti:
200 gr
Garancia:
24 Muaj
  • Me kafe kokërr dhe të bluar
  • Mulli bluarje me 13 nivele
  • Sistem kapucino,Funksion vetfikje
  • Sistem vetpastrimi
  • Rregullator avulli/temperature
  • Depozite ujit e lëvizshme 1.8 L
  • Funksion ngrohje filxhanësh 

Produkte të Ngjashme