Fshese Electrolux EPF62IS

10.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 17.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Fshese Electrolux EPF62IS
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
Modeli:
EPF62IS
Kategoria:
Fshesë me korent
Performanca:
2200 W
Fuqia motorrike :
700 W
Depozita e pluhurit:
Qese
Filter:
Filter higjenik i lashem E12
Aksesor pastrimi:
Koke 2n1 (dysheme/ tapet), Koke parketi
Gjatesia e Kabllit:
7 Metra
Garancia:
24 Muaj
  • Koke 2n1 (dysheme/ tapet), Koke parketi
  • Aksesore per qoshe dhe divane
  • Kapaciteti i deposites se pluhurit: 3.5 Litra
  • Rregullim fuqie
  • Niveli zhurmes: 76 dB

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit