-20%

Pjaster Rowenta SF4012F0

3.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 4.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pjaster Rowenta SF4012F0
WSPJROWSF4012F0
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
SF4012F0
FUNKSIONI:
Krehje, Stilim
FUQIA:
48 W
Perdorimi:
Te gjitha llojet e flokeve
Garancia:
24 Muaj
  • Pllaka Qeramike
  • Temperatura max:230 °C
  • Sistem Ionizimi
  • Nxehje e shpejte ne 30 sec
  • Ideale per floke te thate dhe te njome

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit