Pjaster Rowenta SF1512F0

3.190 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pjaster Rowenta SF1512F0
WSPJAROWSF1512F0
Nuk ka Gjendje
Marka:
Rowenta
Modeli:
SF1512F0
FUNKSIONI:
Krehje, Stilim
FUQIA:
36 W
Perdorimi:
Te gjitha llojet e flokeve
Garancia:
24 Muaj
  • Pllaka Qeramike
  • Temperatura max: 200 °C
  • Per floke te drejta dhe onde
  • Nxehje e shpejte ne 30 sec

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit