Mashe Rowenta CF3212F0

3.490 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Mashe Rowenta CF3212F0
Ask a question
WSMASROWCF3212F0
Nuk ka Gjendje
Marka:
Rowenta
Modeli:
CF3212F0
FUNKSIONI:
Stilim
FUQIA:
47 W
Perdorimi:
Te gjitha llojet e flokeve
Garancia:
24 Muaj
  • Per kacurrela dhe onde,
  • Temperatura max: 200 °C,
  • Diameter 25 mm,
  • Veshje Qeramike&Keratine
  • Nxehje e shpejte ne 60 sec
  • Gjatesia e kabllit:1.8m

Produkte të Ngjashme

Më të Shiturat

Produktet e Fundit