-20%

Mashe Rowenta CF3112F0

3.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 4.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Mashe Rowenta CF3112F0
WSMASROWCF3112F0
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
CF3112F0
FUNKSIONI:
Stilim
FUQIA:
25 W
Perdorimi:
Te gjitha llojet e flokeve
Garancia:
24 Muaj
  • Per kacurrela dhe onde,
  • Temperatura max: 180 °C,
  • Diameter 10 mm,
  • Veshje Qeramike&Keratine
  • Nxehje e shpejte ne 30 sec
  • Gjatesia e kabllit: 1.8m

Produkte të Ngjashme