Mashe Rowenta CF2132F0

2.390 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Mashe Rowenta CF2132F0
Ask a question
WSMASROWCF2132F0
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
CF2132F0
FUNKSIONI:
Stilim
FUQIA:
25 W
Perdorimi:
Te gjitha llojet e flokeve
Garancia:
24 Muaj
  • Per kacurrela dhe onde
  • Temperatura max: 180 °C
  • Diameter 16 mm
  • Veshje Qeramike
  • Nxehje e shpejte ne 60 sec

Produkte të Ngjashme