-30%

Makine shkurtimi mjekrre Rowenta TN6000F4

3.890 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 5.590 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Makine shkurtimi mjekrre Rowenta TN6000F4
WSMSMROWTN6000F4
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
TN6000F4
FUNKSIONI:
Shkurtim, Prerje
Perdorimi:
Lëkure e thatë/lagësht
Garancia:
24 Muaj
  • Për qimet e hundës dhe të veshëve,
  • Kokë të lashme,
  • Gjatesia minimale e prerjes 0.4 mm
  • E karikueshme
  • Plotesisht e lashme
  • Bateri Litiumi

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit