-20%

Makine rroje trupi Philips BG3015/15

5.190 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 6.490 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Makine rroje trupi Philips BG3015/15
Ask a question
WSMARPHIBG301515
Ne Stok
+
Marka:
Philips
Modeli:
BG3015/15
FUNKSIONI:
Rroje, Shkurtimi
Perdorimi:
Në të lagët dhe të thatë
Garancia:
24 Muaj
  • E pershtatshme per te gjithe trupin,
  • Koke e lashme,
  • Punon me bateri,
  • Koha e punes 50 min,
  • 3 krehera shkurtimi 3mm/ 5mm/ 7mm

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit