Makine Qethje Braun MGK3040

4.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 6.490 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Makine Qethje Braun MGK3040
Ne Stok
+
Modeli:
MGK3040
FUNKSIONI:
Shkurtim, Prerje
FUQIA:
100 - 240 V
Perdorimi:
Në të thatë
Garancia:
24 Muaj
  • Makine shkurtimi me 7 element te pershtatshem per fytyren , floket dhe trupin.
  • Koke qethje (3mm-21mm)
  • Koke shkurtimi (1mm-21mm)
  • Mini koke per zonat precize
  • E karikueshme : 8 ore
  • Per 60 min kohe pune

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit