Aparat mushkonjash elektrike Rowenta MN4010F0

8.390 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Aparat mushkonjash elektrike Rowenta MN4010F0
WSVMEROWMN4010F0
Ne Stok
+
Marka:
Rowenta
Modeli:
MN4010F0
  • UV VIOLEDS teknologjia LED,
  • Pa ere dhe kimikate
  • Efektive kunder te gjitha llojeve te mushkonjave
  • Niveli zhurmes: 14dB
  • Fuqia: 4 W

Produkte të Ngjashme