Pjanure KGM 64310 X

Elektike/Gaz
27.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pjanure KGM 64310 X
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
Modeli:
KGM 64310 X
Lloji i Suprines:
Elektike/Gaz
Kontrolli:
Mekanik me celsa
Materiali:
Inox
Nr I zonave:
4 zona (1 elektrike+3 gaz)
Zone e palimituar:
JO
Kohemates:
Jo
Bllokim per femijet:
Jo
Valvul sigurie per gazin:
Po
Fikje automatike:
Jo
Stop & Go:
Jo
Tregues i nxehtesise se mbetur:
Jo
Ngarkesa totale elektrike:
1 kW
Permasat:
60 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Pjanure elektrikeElectrolux me 4 zona gatimi, 1 zone elektrike dhe 3 zona me gaz.
  • Gjeresia: 60 cm

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit