Pjanure IKE 64450 XB

Induksion
76.000 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 94.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pjanure IKE 64450 XB
Ne Stok
+
Marka:
Aeg
Modeli:
IKE 64450 XB
Lloji i Suprines:
Induksion
Kontrolli:
Elektronik me prekje
Materiali:
Xham/Qeramik
Nr I zonave:
4 zona perforcuese
Zone e palimituar:
PO
Kohemates:
PO
Bllokim per femijet:
PO
Valvul sigurie per gazin:
JO
Fikje automatike:
PO
Stop & Go:
PO
Tregues i nxehtesise se mbetur:
PO
Ngarkesa totale elektrike:
7.3 kw
Permasat:
60 cm
Garancia:
60 muaj
  • Pjanure e re me MaxiSense Plus ofron nje pershtatshmeri me te larte dhe me shume mundesi gatimi.

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit