Pjanure EGL 6282 NOX

Elektike/Gaz
21.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pjanure EGL 6282 NOX
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
Modeli:
EGL 6282 NOX
Lloji i Suprines:
Elektike/Gaz
Kontrolli:
Mekanik me celsa
Materiali:
Inox
Nr I zonave:
4 zona(1 elektrike+3gaz)
Zone e palimituar:
JO
Kohemates:
Jo
Bllokim per femijet:
Jo
Valvul sigurie per gazin:
Po
Fikje automatike:
PO
Stop & Go:
Jo
Ngarkesa totale elektrike:
1.5 kw
Permasat:
60 cm
Garancia:
24 Muaj

Me kete pjanure te kombinuar ju keni nje zone gatimi elektrike dhe 3 zona gatimi gaz, jeni te lire te zgjidhni burime te ndryshme te energjise.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit