-32%

Lavastovilje Whirlpool WIO 3T133

67.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 99.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavastovilje Whirlpool WIO 3T133
WILSWWIO3T133
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
WIO 3T133
Kategoria:
Inkaso me panel te fshehur
Kompresor inverter:
Po
Klasa e Energjisë:
A+++
Performanca e Larjes:
A
Performanca e Tharrjes:
A
Kapaciteti:
14 vendeshe
Nr i programeve:
11
Nr i Temperaturave:
3
Menyra e Tharjes:
Me nxehtesi
Time Menager:
Po
Projektim i kohes ne dysheme:
Jo
Opsion Multitab:
Po
Sprucator Satelit:
Jo
Vonim i nisjes:
Po
Sirtar i trete ekstra:
Po
Konsumi i ujit:
9.5 L
Niveli i zhurmës:
43 dB
Permasat:
85 x 60 x 57 cm
Garancia:
60 Muaj

  • Power Clean Pro (Sensori zbulon nivelin e papastertise duke rregulluar parametrat e ciklit te larjes,dhe vendos fuqine e sprucatoreve te pasem duke bere larje intensive)
  • Multi Zone (Te lejon te zgjedhesh zonat e larjes)
  • Programet : 6th Sense Clean 40 °- 65 °,Eco 50 °C, Intensive 65 ° C  , Gota 45 °C  ,1h  55 °C, 
  • AquaStop: (Paisje antirrjedhje)

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit