Lavastovilje Samsung DW 60M6040BB/EO

61.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavastovilje Samsung DW 60M6040BB/EO
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
DW 60M6040BB/EO
Kategoria:
Inkaso plotësisht e integruar
Kompresor inverter:
JO
Klasa e Energjisë:
A++
Performanca e Larjes:
A
Performanca e Tharrjes:
A
Kapaciteti:
13 Vendeshe
Paneli i kontrollit:
Elektronik me butona
Ekran:
LCD
Nr i programeve:
6
Nr i Temperaturave:
5
Menyra e Tharjes:
Kondesim
Comfortlift:
Jo
Time Menager:
JO
Projektim i kohes ne dysheme:
Jo
Opsion Multitab:
Jo
Sprucator Satelit:
Jo
Sirtar i trete ekstra:
Jo
Niveli i zhurmës:
48 dB
Permasat:
82 x 60 x 55 cm
Garancia:
2 + 3 Vite
  • Wash Express (60 min)
  • Kurseni kohë me 60 minuta larje dhe tharje.
  • Aqua Stop është një funksion sigurie që parandalon rrjedhjet e rastësishme të ujit.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit