-25%

Furre Whirlpool OAS KN8V1 IX

44.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 59.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Furre Whirlpool OAS KN8V1 IX
WIFUWOASKN8V1IX
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
OAS KN8V1 IX
Kategoria:
Furre Inkaso
Paneli i kontrollit:
Kontrolli elektronik me butona + touch
Ekran:
PO
Volumi i furres:
71 L
Vetepastrim:
JO
Numri i programeve:
8 programe
Gatim me avull:
PO
Sensor Lageshtie:
JO
Programe automatike gatimi:
JO
Ngarkesa elektrike:
2900 W
Materiali:
Inox+Xham
Nr. i xhamave:
2
Shina Teleskopike:
PO
Klasa e energjise:
A+
Permasat:
60x60x55 cm
Garancia:
24 Muaj

  • Temperatura e gatimit nga 50ºC-250ºC
  •  11 programe gatimi nga ku 3 jane programe me avull dhe nje special per rritjen e brumit.
  • 5 nivele gatimi

Produkte të Ngjashme