Furre EOD 3H50 TX

54.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Furre EOD 3H50 TX
WIFUEEOD3H50TX
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
Modeli:
EOD 3H50 TX
Kategoria:
Furre Inkaso
Paneli i kontrollit:
Elektronik me Celes Qendror
Ekran:
PO
Volumi i furres:
72 L
Vetepastrim:
AquaClean
Numri i programeve:
8 programe
Gatim me avull:
PO
Kohemates:
PO
Ngarkesa elektrike:
2980 W
Sensor peshe:
JO
Materiali:
Inox+Xham
Nr. i xhamave:
2
Shina Teleskopike:
JO
Klasa e energjise:
A
Permasat:
60 x 56 x 55 cm
Garancia:
24 Muaj
  • SteamBake® - Gatimi me avull ruan nivelin me te larte te lageshtires dhe siguron butesi te gatimit.
  • AquaClean - Perdorimi i elementin te poshtem te nxehtesise per te gjeneruar avull ne menyre qe pastrimi i furres te behet me i lehte.
  • Per opsionin AquaClean duhet te vendosni 200 ml uje ne pjesen e poshtme te furres, dhe e ndizni opsionin vetem kur paisja eshte e ftohte. Zgjidhni opsionin e duhur sipas manualit te perdorimit dhe ndizeni furren ne 90°C °C per 30 minuta dhe prisni edhe 15 -30  min deri sa avulli i krijuar te bej efekt dhe furra juaj te jete ftohur dhe furra juaj do te jete me e thjeshte per tu pastruar.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit