-35%

Furre BPK 556320 M

81.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 125.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Furre BPK 556320 M
WIFUABPK556320M
Ne Stok
+
Marka:
AEG
Modeli:
BPK 556320 M
Kategoria:
Furre Inkaso
Paneli i kontrollit:
Me butona te fshehur
Ekran:
PO
Volumi i furres:
71 L
Vetepastrim:
Pirolize
Numri i programeve:
9 programe
Gatim me avull:
PO
Sensor Lageshtie:
JO
Programe automatike gatimi:
JO
Kohemates:
PO
Ngarkesa elektrike:
3500 W
Sensor peshe:
JO
Materiali:
Inox+Xham
Nr. i xhamave:
4
Shina Teleskopike:
PO
Klasa e energjise:
A+
Permasat:
60x60x55 cm
Garancia:
60 muaj
  • SteamBake® - Gatimi me avull ruan nivelin me te larte te lageshtires dhe siguron butesi te gatimit.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit