Aspirator ZH 6011 W 630004596

12.300 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Aspirator ZH 6011 W 630004596
Ne Stok
+
Marka:
Zanussi
Modeli:
ZH 6011 W 630004596
Kapaciteti i thithjes:
280 m³/h
Nivelet e shpejtesise:
3 nivele
Niveli i zhurmës:
62 dB
Lloji i filtrit:
Letre
Instalimi:
Inkaso
Materiali Aspiratorit:
I Bardhe
Nr i motoreve:
1
Kontrolli:
Mekanik me butona
Ndricimi:
Halogjen
Gjeresia:
60 cm
Garancia:
24 Muaj
  • ZH 6011 W
  • Kapaciteti i thithjes: 280 m³/h
  • Niveli I zhurmës: 62 dB(A)
  • Kontroll mekanik me butona dhe shinë
  • 3 nivele shpejtësie
  • Filtra letre të ndërrueshëm

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit