Pastrues inoxi Electrolux E6SCS106

2.190 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pastrues inoxi Electrolux E6SCS106
Ne Stok
+
Marka:
Electrolux
  • Pastron butësisht të gjitha sipërfaqet në çelik inox
  • Formule kunder shenjave te gishtave e cila nuk ka nevojë për shpëlarje
  • Ju lejon të pastroni me lehtësi sobat, dyert e furrës dhe lavamanët pa lënë shenja në sipërfaqe.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit