Aromatizues per larje E6WMFR010

3.190 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Aromatizues per larje E6WMFR010
WIAKEE6WMFR010
Ne Stok
+
  • Aromatizues per larje me avull
  • Kombinimi unik i avullit dhe aromës i mban rrobat me te buta
  • Përdoret së bashku me sistemin FreshScent ose Steam në makinat larëse me program me avull

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit