Pastrues Blanco Polish

1.700 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Pastrues Blanco Polish
Ne Stok
+
Marka:
Blanco
Modeli:
Blanco Polish
Kategoria:
Aksesor pastrimi
Kapaciteti:
150 ml
  • Pastrues per Lavapjata Inoxi
  • Largon njollat nga siperfaqja
  • Shkelqen ne pastrim dhe krijon nje efekt te zgjatur dhe te shkelqyeshem ndaj ujit
  • Mbron inoxin nga gervishtja gjate pastrimit

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit