-34%

Tharese Whirlpool FTM 1182 BEE

72.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 109.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Tharese Whirlpool FTM 1182 BEE
WFTHWFTM1182BEE
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
FTM 1182 BEE
Kapaciteti i tharjes:
8 kg
Klasa e energjise:
A++
Teknologjia e motorrit:
Inverter
Teknologjia e tharjes:
Pompe Nxehese
Tipi i thareses:
Me Kondesim
Menyra e kontrollit:
Kursor + Prekje
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor lageshtire:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
15 programe
Program Rifreskimi:
Po
Programe Speciale:
Po
Material i kazanti:
Inox
Niveli i zhurmës:
64 dB
Permasa:
85 x 60 x 66 cm
Garancia:
60 Muaj

  • 6Th Sense Technology: Nepermjet sesnorit te lageshtires monitorohet dhe percaktohet temperatura dhe kohezgjatja e ciklit te tharjes
  • FreshCare+ : Program i cili siguron rifreskimin e fibrave te rrobave dhe parandalimin e baktereve ne kazan
  • Programe speciale për rrobat e femijeve
  • Tharje Intesive
  • Tregues per: pastrimin e filtrit, mbushjen e depozites
  • 3 Nivele Tharje
  • Konsumi vjetor i energjise: 234.0  kW/ Vit

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit