Lavatrice WMF 701 EU

49.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice WMF 701 EU
Ne Stok
+
Marka:
Hotpoint - Ariston
Modeli:
WMF 701 EU
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1000 rpm
Klasa Energjise:
A+
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program per Rrobat me njolla, Delikate, Antialergjik etj.
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
62 dB
Permasat:
85 x 60 x 54 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Woolmark Platinium Care:- Çertifikuar per larjen e rrobave te leshta dhe delikate

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit