Lavatrice Whirpool FWL 71052 W

45.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Whirpool FWL 71052 W
WFLAAFWL71052W
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
FWL 71052 W
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1000 rpm
Klasa Energjise:
A++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Direct Drive
Menyra e kontrollit:
Elektronike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Po
Niveli Zhurmës:
59 dB
Permasat:
85 x 60 x 58 cm
Garancia:
24 Muaj
  • 6Th Sense Technology: Rregullim automatik i konsumit te energjise, kohes dhe ujit ne varesi te ngarkeses dhe llojit te materialit nepermjet 6 sensoreve
  • Fresh Care + :FreshCare + : Program avulli ne fund te cdo programi larjeje, I cili siguron rifreskimin e fibrave dhe formimin e baktereve ne kazan
  • Programe speciale për rroba të veçanta
  • Progrmam per eliminimin e baktereve
  • Larje e shpejte 30 min
  • Mbrojtje 100% nga ndryshkja
  • Dimensionet:L x Gj x Th (85 x 60 x 58 cm)

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit