Lavatrice Whirpool FWG 81284W

55.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Whirpool FWG 81284W
Ne Stok
+
Marka:
Whirpool
Modeli:
FWG 81284W
Kapaciteti i larjes:
8 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
12 programe
Program me Avull:
PO(Ne fund te cdo programi larjeje)
Programe Speciale:
Program per eleminimin e baktereve,Xhinset etj.
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
52 dB
Permasat:
85 x 60 x 63 cm
Garancia:
60 Muaj
  • 6Th Sense Technology: - Rregullim automatik i konsumit te energjise, kohes dhe ujit ne varesi te ngarkeses dhe llojit te materialit nepermjet 6 sensoreve
  • FreshCare + : - Program avulli ne fund te cdo programi larjeje, I cili siguron rifreskimin e fibrave dhe formimin e baktereve ne kazan

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit