Lavatrice Whirpool FWF 71253W EU

46.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Whirpool FWF 71253W EU
WFLAWFWF71253W
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
FWF 71253W EU
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program per rrobat Sportive,Xhinset etj.
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
63 dB
Permasat:
85 x 60 x 58 cm
Garancia:
60 Muaj
  • 6Th Sense Technology: - Rregullim automatik i konsumit te energjise, kohes dhe ujit ne varesi te ngarkeses dhe llojit te materialit nepermjet 6 sensoreve
  • FreshCare + : - Program avulli ne fund te cdo programi larjeje, I cili siguron rifreskimin e fibrave dhe formimin e baktereve ne kazan

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë