Lavatrice Whirpool AWE 66710

42.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Whirpool AWE 66710
Nuk ka Gjendje
Marka:
Whirpool
Modeli:
AWE 66710
Kapaciteti i larjes:
6 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1000 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Nga lart
Numri i programeve:
18 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program per rrobat Sportive,Xhinset ,Kemishat etj.
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
59 dB
Permasat:
90 x 40 x 60 cm
Garancia:
60 Muaj
  • 6Th Sense Technology: Rregullim automatik i kohes,ujit dhe energjise larjes ne varesi te ngarkeses
  • Smart wash : Program i shkurter

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit