-20%

Lavatrice Whirlpool FFD 8448 BCV EE

51.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 64.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Whirlpool FFD 8448 BCV EE
Ask a question
WFLAWFFD8448BCVEE
Ne Stok
+
Marka:
Whirlpool
Modeli:
FFD 8448 BCV
Kapaciteti i larjes:
8 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1400 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
SenseInverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
16 programe
Program me Avull:
Po
Niveli Zhurmës:
52 dB
Permasat:
85 x 60 x 63 cm
Garancia:
60 Muaj

  • 6Th Sense Technology: Rregullim automatik i konsumit te energjise, kohes dhe ujit ne varesi te ngarkeses dhe llojit te materialit nepermjet 6 sensoreve
  • FreshCare + : Program avulli ne fund te cdo programi larjeje, I cili siguron rifreskimin e fibrave dhe formimin e baktereve ne kazan
  • Programe speciale për rroba të veçanta
  • Progrmam per eliminimin e baktereve

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit