Lavatrice Sangiorgio F912D

46.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Sangiorgio F912D
Ne Stok
+
Marka:
Sangiorgio
Modeli:
F912D
Kapaciteti i larjes:
9 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
15 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program larje per rrobat sportive, delikate
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
55 dB
Permasat:
85 x 60 x 54 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Modeli i lavatriçes Italiane Sangiorgio me kapacitet 9 kg dhe klase energjie A+++, ështe e pershtatshme per cdo material rrobe.
  • Larje Intesive
  • Program i shpejte 30 minuta

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit