-25%

Lavatrice Sangiorgio F812L

32.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 43.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Sangiorgio F812L
Ask a question
WFLAITWF812L
Ne Stok
+
Marka:
Sangiorgio
Modeli:
F812L
Kapaciteti i larjes:
8 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
15 programe
Program me Avull:
Jo
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
57 dB
Permasat:
85 x 60 x 54 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Modeli i lavatriçes Italiane Sangiorgio me kapacitet 8 kg dhe klase energjie A+++, ështe e pershtatshme per cdo material rrobe.
  • Larje Intesive
  • Program i shpejte 30 minuta

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit