-24%

Lavatrice Sangiorgio F710L

28.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 37.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Sangiorgio F710L
WFLAITWF710L
Ne Stok
+
Marka:
Sangiorgio
Modeli:
F710L
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1000 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
15 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program larje per rrobat sportive, delikate
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
57 dB
Permasat:
85 x 60 x 54 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Modeli Italian i lavatrices Sangiorgio me kapacitet 7 kg, dhe klase energjie A+++.
  • Program i shpejte 30’
  • Larje Intesive

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë