-30%

Lavatrice Samsung WW 80J3283KW/AD

34.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 49.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Samsung WW 80J3283KW/AD
WFLASWW80J3283KWAD
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
WW 80J3283KW/AD
Kapaciteti i larjes:
8 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
-Program per eliminimin e njollave, program per materialet e leshta, program per rrobat e bebeve
Material i kazanit:
Diamant
Niveli Zhurmës:
62 dB
Permasat:
85 x 60 x 60 cm
Garancia:
2+3 Vite

Samsung ju jep 5 vjet garanci per kete pajisje!
E vlefshme nga 15/02/2020 deri 30/06/2020!


  • Eco Drum Clean: Ekopastrim i kazanit, rekomandohet pas cdo 40 cikle larje
  • Dizanji i veçantë i kazanit diamant është i përshtatshëm përrobat tuaja, sepse i mbron materialet e ndjeshme dhe nuk lejon që rrobat të kapen në kazan.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë