-10%

Lavatrice Samsung WW 70M644OPW/LE

89.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 99.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Samsung WW 70M644OPW/LE
WFLASWW70M644OPWLE
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
WW 70M644OPW/LE
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1400 rpm
Klasa Energjise:
A+++(-40%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Delikate,Batanije,Te leshtat etj
Material i kazanit:
I lëmuar (diamant)
Niveli Zhurmës:
50 dB
Permasat:
85 x 60 x 55 cm
Garancia:
24 Muaj
  • QuickDrive™ redukton kohën e larjes me 50% dhe përdorimin e energjisë me 20%, pa kompromentuar performancën në larje.
  • Dera Add Wash™ ju lejon të shtoni me lehtësi dhe shpejtësi rrobat e harruara pasi të ketë filluar tashmë cikli i larjes
  • Teknologjia Eco Bubble™ ofron larje të fuqishme, edhe me temperatura të ulëta

Produkte të Ngjashme