Lavatrice Samsung WW 70J5446FX/LE

67.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Samsung WW 70J5446FX/LE
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
WW 70J5446FX/LE
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1400 rpm
Klasa Energjise:
A+++(-40%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program per rrobat e bebit,Te leshtat,Outdoor etj.
Material i kazanit:
Diamant
Niveli Zhurmës:
51 dB
Permasat:
85 x 60 x 55 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Motorri Inverter mundëson efiçencë të lartë të energjisë, me pak zhurmë si dhe performance afatgjate.
  • Teknologjia Eco Bubble mundëson pastrim të fuqishëm dhe në temperatura të ulta. Detergjenti i rrobave shndërrohet në flluska, kalon shpejt neper rroba deri ne brendësi të fibrave duke ndikuar në performance te mire te larjes dhe shplarjes së tyre.
  • Dizanji i veçantë i kazanit diamant është i përshtatshëm përrobat tuaja, sepse i mbron materialet e ndjeshme dhe nuk lejon që rrobat të kapen në kazan.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit