Lavatrice Samsung WW 70J5355MW/AD

49.900 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Samsung WW 70J5355MW/AD
Ne Stok
+
Marka:
Samsung
Modeli:
WW 70J5355MW/AD
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++(-10%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Programe Speciale:
Program per eleminimin e njollave,Outdoor ,Delikate etj.
Material i kazanit:
I lëmuar (diamant)
Niveli Zhurmës:
49 dB
Permasat:
85 x 60 x 55 cm
Garancia:
2 + 3 Vite
  • Teknologjia Eco Bubble mundëson pastrim të fuqishëm dhe në temperatura të ulta. Detergjenti i rrobave shndërrohet në flluska, kalon shpejt neper rroba deri ne brendësi të fibrave duke ndikuar në performance te mire te larjes dhe shplarjes së tyre.
  • Eco Drum Clean: Ekopastrim i kazanit, rekomandohet pas cdo 40 cikle larje
  • Dizanji i veçantë i kazanit diamant është i përshtatshëm përrobat tuaja, sepse i mbron materialet e ndjeshme dhe nuk lejon që rrobat të kapen në kazan

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit