Lavatrice L 9FEC49S

199.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice L 9FEC49S
Ne Stok
+
Marka:
Aeg
Modeli:
L 9FEC49S
Kapaciteti i larjes:
9 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1400 rpm
Klasa Energjise:
A+++(-70%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
ÖkoInverter Permanent Magnet
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
10 programe
Program me Avull:
Po
Programe Speciale:
Program per rrobat e leshta,extra silencioz, Program Outdoor (per xhupat) etj.
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
47 dB
Permasat:
85 x 60 x 60 cm
Garancia:
60 Muaj
  • Pro Sense technology: Sistem inteligjent i cili optimizon kohen, konsumin e ujit dhe te energjise ne varesi te ngarkeses
  • Program Rifreskimi
  • ÖKOMIX: Mikson ujin me detergjentin 6 min para se te te filloje procesi i larjes
  • TECHNOLOGY SOFTWATER: Sistem filtrimi jonizues i cili redukton ngurtesine e ujit, per eficencë më të lartë t detergjentit, zbutesit dhe ne temperatura te ulta.

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit