Lavatrice L6 FBI 48 S

69.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice L6 FBI 48 S
WFLAAL6FBI48S
Ne Stok
+
Marka:
AEG
Modeli:
L 6FBI48S
Kapaciteti i larjes:
8 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1400 rpm
Klasa Energjise:
A+++(-20%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
10 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Antialergjik, Outdoor, Sportive etj
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
50 dB
Permasat:
85 x 60 x 60 cm
Garancia:
60 Muaj
  • Teknologjia e motorrit Inverter garanton efiçencë më të lartë në energji, si dhe nivel zhurme më të reduktuar.
  • ProSense Technology - Pajisja mundeson rregullimin automatik te kohës, konsumit të ujit dhe energjisë në varësi të ngarkesës.

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit