Lavatrice Indesit IWC 71253 ECO EU

42.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Indesit IWC 71253 ECO EU
Ne Stok
+
Marka:
Indesit
Modeli:
IWC 71253 ECO EU
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Jo
Programim i kohes:
Jo
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
16 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Delikate,bebet,te leshtat, kepucet sportive etj
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
58 dB
Permasat:
82 x 60 x 54 cm
Garancia:
60 Muaj
  • Eco Time: Kur keni ngarkese te vogel shkurton kohen e larjes duke konsumuar 40% me pak uje dhe energji
  • Water Balance Plus: Sensor i cili garanton maksimumin e konsumit te ujit ne varesi te ngarkeses

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit