Lavatrice Indesit IWC 71051 C ECO EU

39.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Indesit IWC 71051 C ECO EU
WFLAIIWC71051CECOEU
Nuk ka Gjendje
Marka:
Indesit
Modeli:
IWC 71051 C ECO EU
Kapaciteti i larjes:
7 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1000 rpm
Klasa Energjise:
A+
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Universal
Menyra e kontrollit:
Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Jo
Sensor Peshe:
Jo
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Jo
Programim i kohes:
Jo
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program per rrobat sportive,Kepucet,Antialergjik etj.
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
62 dB
Permasat:
85 x 60 x 60 cm
Garancia:
24 Muaj
  • Lavatrice Indesit 7 kg me klasë energjie A+ dhe centrifugë 1000 rpm.
  • Eco Time: Kur keni ngarkese te vogel shkurton kohen e larjes duke konsumuar 40% me pak uje dhe energji

Produkte të Ngjashme