-12%

Lavatrice Indesit EWSD 61051 W EU

29.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 33.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Indesit EWSD 61051 W EU
WFLAIEWSD61051WEU
Ne Stok
+
Marka:
Indesit
Modeli:
EWSD 61051 W EU
Kapaciteti i larjes:
6 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1000 rpm
Klasa Energjise:
A+
Klasa e performances se larjes:
A
Instalimi:
Me qendrim te lire
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
16 programe
Programe Speciale:
Program larje per rrobat sportive, të leshtat, perdet dhe delikatet
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
60 dB
Permasat:
85x60x55 cm
Garancia:
60 Muaj

 • Kapaciteti i larjes: 6 kg
 • Shpejtësia max e centrifugës:1000 rpm
 • Sistem balancimi per konsumin e ujit ne varesi te ngarkeses
 • Paralarje
 • Hekuroje e lehtë
 • Zgjedhje e shpejtësisë rrotulluese
 • Program 50 minuta
 • Programe speciale për rroba të veçanta
 • Shplarje +
 • Niveli i zhurmës 60 dB
 • Kazan carboran - Mbrojtje 100% nga ndryshkja

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit