-24%

Lavatrice Indesit EWSD 60851 W EU

27.990 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 36.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Indesit EWSD 60851 W EU
WFLAIEWSD60851WEU
Ne Stok
+
Marka:
Indesit
Modeli:
EWSD 60851 W EU
Kapaciteti i larjes:
6 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
800 rpm
Klasa Energjise:
A+
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Standart
Menyra e kontrollit:
Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Paralarje:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
16 programe
Programe Speciale:
Program larje per rrobat sportive, të leshtat, perdet dhe delikatet
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
60 dB
Permasat:
85 x 60 x 45 cm
Garancia:
24 Muaj

  • Program me paralarje
  • Zgjedhje e shpejtësisë rrotulluese
  • Vonim i nisjes
  • Sistem balancimi për konsumin e ujit në varësi të ngarkesës
  • Programe speciale për rroba të veçanta
  • Program larje per rrobat sportive,  të leshtat, perdet dhe delikatet
  • Larje Ekstra
  • Kazan carboran; Mbrojtje 100% nga ndryshkja

Produkte të Ngjashme

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit