Lavatrice Indesit BWE 91284X WSSS EU

55.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Indesit BWE 91284X WSSS EU
Ne Stok
+
Marka:
Indesit
Modeli:
BWE 91284X WSSS EU
Kapaciteti i larjes:
9 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1200 rpm
Klasa Energjise:
A+++(-10%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
16 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Program per heqjen e njollave, Delikate, Antialergjik etj.
Material i kazanit:
Carboran
Niveli Zhurmës:
52 dB
Permasat:
85 x 60 x 61 cm
Garancia:
60 Muaj
  • Teknologjia e motorrit Inverter ju garanton eficence me te mire per pjesen e konsumit te energjise si dhe nivel me te reduktuar te zhurmes
  • Push & Wash: Program larje automatike per 45’, eficent per ngarkesa te vogla 4 kg, me temp 30º
  • Water Balance Plus: Sensor i cili garanton maksimumin e konsumit te ujit ne varesi te ngarkeses

Klientët gjithashtu blenë

Më të Shiturat

Produktet e Fundit