Lavatrice Hotpoint-Ariston RPD 965 DD EU

57.000 Lekë
Cmimi i Mëparshëm: 75.990 Lekë
Përshkrim i shkurtër:
Lavatrice Hotpoint-Ariston RPD 965 DD EU
Ne Stok
+
Marka:
Hotpoint - Ariston
Modeli:
RPD 965 DD EU
Kapaciteti i larjes:
9 kg
Shpejtesia max. e centrifuges:
1600 rpm
Klasa Energjise:
A+++(-20%)
Klasa e performances se larjes:
A
Teknologjia e Motorrit:
Inverter (Brushles)
Menyra e kontrollit:
Elektro-Mekanike
Instalimi:
Me qendrim te lire
Display:
Po
Sensor Peshe:
Po
Paralarje:
Po
Nisje e vonuar:
Po
Bllokim Paneli:
Po
Programim i kohes:
Po
Hapja e deres:
Normale
Numri i programeve:
14 programe
Program me Avull:
Jo
Programe Speciale:
Delikate,Batanije,Te leshtat etj
Material i kazanit:
Inox
Niveli Zhurmës:
54 dB
Permasat:
85 x 60 x 61 cm
Garancia:
24 Muaj

Direct injection”: miximi i detergjentit me ujin ( deperton me shpejt ne fibra dhe realizon larje me cilesore edhe ne temperatura te ulta)

  • Colour Care: dizenjuar per te ruajtur intensitetin e ngjyrave dhe shkelqimin e ngjyres se bardhe
  • Time Saver: redukton kohen e larjes deri ne 50 % ne varesi te ciklit te zgjedhur
  • Program per heqjen e njollave (100 tipe njollash edhe ne 20ºC)


Klientët gjithashtu blenë

Produktet e Fundit